Hakkımızda
Diş Hekimi

Eren Korunmuş


1983 yılında Isparta’da doğdum. İlkokulu Ankara Sarar İlkokulu’nda, ortaokulu Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde okudum. Lise eğitimimi Ankara Fen Lisesi’nde 2.likle tamamladım. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne 1. Olarak girdim. Lise eğitimimi tamamlandıktan sonra AFS Öğrenci Değişim Programı ile  1 sene Brezilya’da kaldım. 2007 yılında diş hekimi ünvanını aldıktan sonra aynı yıl Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimime başladım. Doktora eğitimimi 2014 yılında tamamladım.
Diş Hekimi

Mustafa Kocacıklı


1974 yılında Bursa’da doğdum. Liseyi  Bursa ‘da Atatürk Lisesi’nde, üniversiteyi 1990-1996 yıllarında  Ankara Hacettepe Üniversitesi’nde bitirdim ve orada yüksek lisans yaptım. 1997-2002 yıllarında Ankara  Gazi Üniversitesi’nde doktora yaptım. Protetik diş tedavisi yaptım. Gazi Üniversitesi’nde hala çalışıyorum. Çalışmalarım çene yüz göz protezleri, çok sayıda maxillektomi ve mandibulektomi vakalarının ağız içi protezi üretimi ve hastaya uygulanması, göz, kulak ve yüz protezi uygulamasıdır(GATA Plastik ve Rekon. Cerrahi, Gazi Üniversitesi Göz Hastalıkları A.D Ortak Çalışma).
Diş Hekimi

Can Kelten


Can Kelten Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olup estetik ve fonksiyonel diş hekimliği üzerine çalışmıştır. Türkiyede’ki Dijital Diş Hekimliği konseptinin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Profesyonel olarak triatlon ve yüzme sporu ile ilgilenmektedir. İyi derecede yelken bilmekte ve çeşitli tekneler ile seyre çıkmaktadır. Genç yaşlarından itibaren resim ile uğraşmıştır. Fotoğrafçılık ve kaligrafi sanatında çalışmaları bulunmaktadır. Bu sanat dallarında düzenlenen yarışmalarda dereceler kazanmıştır.​Üniversite hayatı ve sonrasında sokak hayvanlarını koruma amaçlı toplum projelerinde çalışmıştır.Designed By Strategy Cube

TurkishEnglishGerman
Call Now Button0544 436 30 77